0

به نام آنکه هستی نام از او یافت

دفتر هوشمند بنیان بصیرت بالندگی

شماره ثبت : 518783

دفتر هوشمند بنیان بصیرت بالندگی با مدیریت مشاور و مدرس مهارتهای زندگی دکتر مونا حضرتی آماده خدمت رسانی در زمینه مشاوره به شما عزیزان می باشد .

  1. لطفا اطلاعات موجود در فرم اولیه را تکمیل نموده و پس از تایید شدن آن جهت رزرو وقت ، هزینه مشاوره را پرداخت نموده تا زمان انجام مشاوره با شما هماهنگ گردد.
به دلیل کووید - ۱۹ فعلا از پذیرفتن مراجع حضوری معذورم
کرونا ویروس

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید.

مشاوره آنلاین و تلفنی به دلیل سهولت در برطرف کردن نیاز مراجعان و دریافت کنندگان خدمات سلامتی،یکی از راه های آسان دسترسی به متخصص به شمار می رود.در صورت عدم دسترسی به شرایط مراجعه حضوری،مشاوره آنلاین و تلفنی یکی از پیشنهادها به شمار می رود.
بر خلاف مشاوره حضوری،از طریق مشاوره آنلاین و تلفنی،مراجعین نیاز به حضور فیزیکی در مطب روانشناس نداشته و می توانند در ساعات مختلف شبانه روز به طیف گسترده ای از روانشناسان و متخصصان در سراسر کشور دسترسی داشته باشند.
درمان آنلاین ابزار مهمی برای آموزش افراد در زمینه سلامت است.حتی اگر حس می کنید سلامت ذهنی تان قوی است،درمان و مشاوره آنلاین و تلفنی می تواند شما را از نظر جسمی و روانشناختی تقویت کند.آموزش دیدن رفتارها و راهکارهای کنار آمدن با شرایط مختلف منجر به سلامت جسمی و روانشناختی بهتر می شوند.
مشاوره آنلاین و تلفنی:مشاوره انجام مشاوره آنلاین و تلفنی بسیار راحت است.با در اختیار داشتن یک سیستم یا متخصص مربوطه به صحبت و مشاوره پرداخت.
درمان آنلاین علاوه بر افراد سالن به افراد ناتوان جسمی و یا خانه نشین امکان دسترسی می دهد.حمل و نقل و جابه جایی در دسترسی به مراقبت های بهداشت،مسئله حائز اهمیتی است که برای برخی افراد امکان پذیر نمی باشد.افرادی که به دلایل مختلفی از جمله بیماری ذهنی یا جسمی قادر به ترک خانه خود نیستند،درمان آنلاین را جایگزین مفیدی برای روش های روان درمانی سنتی می یابند.

مشاوره آنلاین و تلفنی:چه وقت؟
مشاوره آنلاین و تلفنی همواره در دسترس افراد است.در واقع در مقایسه با سایر روش های درمانی،مشاوره آنلاین و تلفنی بیشترین میزان دسترسی را دارد و امکان ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن را فراهم می کند.مشاوره آنلاین و تلفنی پزشک خوب در هر ساعت از شبانه روز و در هر روزی حتی در ایام تعطیل امکان گفتگو با پزشکان یا متخصصان را فراهم می کند.
دسترسی به جلسات درمانی در بستر راحت منزل شما ممکن است و می توانید زمان جلسات درمانی خود را به ساعات دلخواه موکول کنید.

 

گاهی اوقات خیلی از مشکلات فقط با یه تماس تلفنی و مشاوره با روانشناس حل میشه

همه ما غالباً در معرض مشکلات و مسائلی قرار می‌گیریم که به دلیل محدود بودن دانش و تجربیاتمان به همفکری با دیگران نیاز پیدا می‌کنیم. می‌دانید که حتی با ثبات‌ترین افراد نیز گاهی از بحرانهای عاطفی مصون نیستند. تحولات و تغییراتی که در زندگی رخ می‌دهد. مانند قبولی در دانشگاه، ازدواج، دور شدن از خانواده و دوستان، بیماری و از دست دادن آنهایی که دوستشان داریم. گاهی ما را دچار اضطراب، تردید، نگرانی، تعارض و حتی بحران می‌سازد.
لازم به ذکر است هنگام سازش با محیطی جدید و تجربه‌ای نو، داشتن احساسات فوق تا حد طبیعی است اما اگر این احساسات منفی از حد طبیعی بیشتر شود، می‌تواند باعث کاهش تمرکز آرامش و سلامت جسم و روان گردد
 

جهت دریافت مشاره می توانید با شما زیر در تماس باشید

📞 021-88361897